poniedziałek - piątek: 8:00-21:00 | sobota: 8:00-16:00
Marcelińska 96C lok. 218 budynek Ataner, Poznań
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Bądź swoim własnym
rodzajem piękna.

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna.

SHORTCODE

Oferta Monalisa-poznan.pl przygotowana specjalnie dla Ciebie -
20% na pierwszy zabieg!

Poznaj topowe zabiegi
w salonie piękności Mona Lisa

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore 


Dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est

0
zadowolonych klientów
0 lat
doświadczenia na rynku
0
urządzeń Hi-tech klasy premium
0
opinii zadowolonych klientek
0
specjalistów i dermatolog

Dlaczego warto wykonać zabieg u nas?

O nas

Salon Piękności Monalisa-poznan.pl to miejsce, w którym Twoje piękno staje się naszą pasją. Nasza historia zaczęła się z miłości do sztuki pielęgnacji i chęci dzielenia się nią z naszymi klientami. Od momentu otwarcia naszych drzwi w samym sercu Poznania, nasza misja pozostaje niezmieniona – pomagać Ci wydobyć to, co w Tobie najpiękniejsze. 

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy nie tylko doskonale rozumieją najnowsze trendy w dziedzinie urody, ale także inwestują w rozwijanie swoich umiejętności. Dzięki temu możemy zapewnić Ci usługi na najwyższym poziomie, korzystając z najnowocześniejszych technologii i najlepszych produktów.

 Jesteśmy dumni z naszego przyjaznego i profesjonalnego podejścia do klientów. U nas nie tylko poczujesz się pięknie, ale także zrelaksujesz i odprężysz się w przyjemnej atmosferze naszego salonu. Twoja satysfakcja i ukojenie są dla nas najważniejsze.

Najnowsze
rozwiązania

Profesjonalny
sprzęt

Wykwalifikowana
kadra

15 lat
na rynku

Raty 0%

Rezerwacje online

pozytywne rekomendacje klientów