poniedziałek - piątek: 8:00-21:00 | sobota: 8:00-16:00
Marcelińska 96C lok. 218 budynek Ataner, Poznań

Odmładzanie twarzy – najlepsze zabiegi odmładzające

Odmładzanie
Zamykanie naczynek
Pilingi chemiczne
Zabiegi pielęgnacyjne
Oczyszczanie
Depilacja
Medycyna estetyczna
Kosmetyka upiększająca

Wybierz jeden z naszych zabiegów na twarz. Sprawdź, jak przebiega proces depilacji laserowej twarzy.

twoj-problem-depilacja-4

Kosmetologia estetyczna oferuje dzisiaj nieinwazyjne zabiegi, dzięki którym udaje się zahamować naturalny proces starzenia się skóry i odmłodzić wygląd twarzy. Co więcej, każda zmarszczka może zostać zniwelowana, owal twarzy może być wymodelowany, a naturalny kolagen i elastyna pobudzone do produkcji, dzięki czemu następuje odbudowa i regeneracja tkanek. Zastanawiasz się, jak odmłodzić twarz? Decyduj się na zabiegi odmładzające, dzięki którym osiągniesz optymalną elastyczność i jędrność skóry.

Nieinwazyjna i bezpieczna odnowa pozwala stymulować kwas hialuronowy naturalnie występujący w tkankach. Bruzdy czy zmarszczki wokół oczu zostają zwalczone, a skóra staje się idealnie gładka i promienna, pozbawiona niedoskonałości, takich jak blizna czy przebarwienia. Poznaj najlepsze zabiegi na odmładzanie twarzy, aby opóźnić i spowolnić procesy starzenia skóry i móc osiągać naprawdę spektakularne efekty. Wybierz skuteczne zabiegi odmładzające twarz Mona Lisa w Poznaniu. Kosmetolog dobierze je wedle Twoich indywidualnych potrzeb, ale też oczekiwań względem pożądanych efektów.

Odkryj swoje piękno w Klinice Mona Lisa w Poznaniu! Zyskaj promienny i naturalny wygląd.

Zabiegi na twarz odmładzające — PIERWSZA WIZYTA W KLINICE URODY MONA LISA®

Profesjonalna Konsultacja u doświadczonego Kosmetologa! Rewitalizacja i odmładzające zabiegi na twarz najlepszej jakości, aby przywrócić Twojej skórze nieskazitelny i młody wygląd.

Tylko teraz do pierwszej wizyty z decyzją na dowolny, odmładzający zabieg na twarz u kosmetologa, otrzymasz konsultację kosmetologiczną i badanie skóry kamerą TYLKO ZA 1 zł zamiast 150 zł. Zdecyduj się na zabiegi na twarz odmładzające, dzięki którym znikną zmarszczki mimiczne, poprawi się gęstość włókien kolagenowych, a odżywcze składniki będą wnikać w głąb skóry, aby działać jeszcze intensywniej. Klinika Urody Mona Lisa® w Poznaniu oferuje wiele sposobów na odmłodzenie. Podczas konsultacji z ekspertem razem wybierzecie zabiegi odmładzające, których pierwsze efekty zobaczysz bezpośrednio po zabiegu.

Diagnoza skóry jest przeznaczona dla klientów poszukujących rozwiązania swojego problemu, lepszego poznania typu swojej skóry i określenia metod pielęgnacji odpowiadającej ich potrzebom. Odmłodzenie skóry twarzy stanowi dzisiaj jeden z priorytetów, biorąc pod uwagę popularność realizowanych w klinikach urody zabiegów. Zgodnie z obowiązującym kanonem mody i piękna, skóra twarzy ma być idealnie napięta, gładka, bez żadnych niedoskonałości. Weź jednak pod uwagę, że w naturalnym procesie starzenia ludzkiego organizmu, skóra traci jędrność już po ukończeniu 25 lat, a ślady upływającego czasu są z każdym kolejnym rokiem coraz bardziej widoczne. Reaguj natychmiast i wybierz skuteczne zabiegi odmładzające twarz od razu wtedy, kiedy pojawią się na niej pierwsze zmarszczki mimiczne. Właśnie wtedy skóra zaczyna tracić jędrność i elastyczność. Kiedy pojawiają się zmarszczki, odmładzające zabiegi na twarz są niezbędne, aby móc uzyskać długotrwały efekt. Im bruzdy na naszej twarzy są głębsze, tym trudniej jest się ich pozbyć. Zadbaj o wygląd i kondycję, postaw na nawilżenie i odżywienie skóry, korzystając z serii zabiegów odmładzających, które zostaną idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

W ramach profesjonalnej konsultacji kosmetolog w naszej Klinice Urody Mona Lisa® w Poznaniu przeprowadza pełną komputerową diagnozę skóry, dzięki czemu udaje się wybrać najlepsze zabiegi na odmładzanie twarzy, których korzystne efekty widać bardzo szybko. Kosmetolog posiłkuje się sprzętem do analizy komputerowej skóry. Podczas konsultacji specjalista przeprowadza wywiad, który ma na celu ocenę kondycji skóry. Podpierając się swoim wieloletnim doświadczeniem, projektuje program zabiegów indywidualnie dobranych do potrzeb pacjenta. Zwróć uwagę, że odmładzanie twarzy domowymi sposobami może okazać się niewystarczające i nierzadko niezbędne jest wsparcie ekspertów. Dopiero po fachowej konsultacji i doradztwie oraz wskazaniu właściwych preparatów udaje się realizować odmładzanie twarzy. Domowe sposoby rekomendowane przez kosmetologa mogą być wtedy jak najkorzystniejsze. Dobrą opcją na niwelowanie oznak starzenia jest łączenie pielęgnacji skóry twarzy w domu z odmładzającymi zabiegami w klinice urody.

Kosmetolog może udostępnić pełną instrukcję z listą programów zabiegowych i pielęgnacyjnych do domu wraz z wszelkimi zaleceniami. Dzięki temu odmładzanie twarzy daje bardzo dobre efekty, które udaje się utrzymać przez długi czas.

Jaki zabieg na odmładzanie na twarz wybrać? Zapisz się na konsultację

Zabiegi odmładzające na twarz są naprawdę różne, a ich wybór zależy od indywidualnych potrzeb w ramach walki z objawami starzenia. Często na twarzy pojawiają się nie tylko zmarszczki mimiczne, ale również blizny potrądzikowe i przebarwienia. W procesie regeneracji skóry konieczne jest też podjęcie działań, które poprawią kształt twarzy i probudzą komórki do produkcji kolagenu. Takie odmładzanie twarzy może skoncentrować się na niwelowaniu wiotkości skóry. Co ciekawe, chociaż naturalna produkcja włókien kolagenu w tkankach skórnych znacząco spada już po 20 roku życia, to wciąż największą popularnością cieszą się zabiegi odmładzające po 50. Klinika Urody Mona Lisa® w Poznaniu zaleca, aby ten idealny stan komórek skóry był podtrzymywany już znacznie wcześniej.

Po konsultacji z wykwalifikowanym kosmetologiem każdy z naszych klientów będzie wiedział:

 • jak właściwie należy dbać o skórę,
 • jakich preparatów unikać, a jakie wręcz są pożądane,
 • jakie dotychczas pacjent błędy popełniał i jak ich na przyszłość unikać,
 • co zrobić, aby skóra była na długi czas młoda i pełna blasku.

Mezoterapia mikroigłowa, peeling chemiczny bądź mechaniczny, laser frakcyjny, a może odmładzające zabiegi na twarz, które wykorzystują botoks? Wymienione zabiegi na odmładzanie twarzy wykonasz w Klinice Urody Mona Lisa® w Poznaniu.

Zabiegi odmładzające na twarz — diagnoza skóry

Diagnoza skóry jest przeznaczona dla każdego klienta, który chce się dowiedzieć, jak odmłodzić twarz oraz:

 • jaki ma typ skóry,
 • jaka jest idealna pielęgnacja domowa,
 • uzyskać indywidualną receptę na właściwą pielęgnację skóry,
 • jakie są wskazane zabiegi kosmetologiczne,
 • które zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej wybrać i czy już po nie sięgać.

Poznanie swojej skóry, jej potrzeb, analiza trybu życia, środowiska, w jakim pacjent żyje – to wszystko ma ogromny wpływ na wynik analizy. Z odmładzających zabiegów na twarz korzystają nie tylko panie, ale również panowie. Zaznaczamy, że stan skóry i jej kondycja zależy również od płci, dlatego każdy zabieg odmładzający twarzy musi być dobierany indywidualnie.

ZAPRASZAMY CIĘ DO NASZYCH KOSMETOLOGÓW! Skorzystaj ze skutecznych zabiegów odmładzających.

Odmładzanie twarzy — wybierz odmładzający zabieg estetyczny wedle Twojej kondycji skóry. Mezoterapia, a może wampirzy lifting?

Wybór skutecznych zabiegów w ramach odmładzania skóry twarzy w Klinice Urody Mona Lisa® w Poznaniu jest naprawdę ogromny. Warto zaznaczyć, że wszystkie odmładzające zabiegi wykonywane są przez profesjonalnych kosmetologów oraz z zastosowaniem innowacyjnych urządzeń, które w ramach skutecznej medycyny estetycznej zdobyły ogromne uznanie na całym świecie. Jakie zabiegi odmładzające twarz masz do wyboru? To m.in.:

 • Laser frakcyjny — Clear+Brilliant, redukcja przebarwień
 • Laser frakcyjny Clear+Brilliant, Odmładzanie twarzy
 • Mezoterapia mikroigłowa
 • Intraceuticals, Infuzja tlenowa
 • Retix C
 • Lifting twarzy — Kobido Up
 • Specjalistyczne pilingi chemiczne
 • Mezoterapia bezigłowa
 • Odmładzanie twarzy
 • Geneo
 • Lifting twarzy — radiofrekwencja mikroigłowa
 • Oczyszczanie wodorowe
 • Mezoterapia igłowa pistoletem INTROFILL

Skuteczne zabiegi odmładzające twarz — co wybrać?

Zależy Ci na zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny, aby zwalczyć wiotkość skóry twarzy? Chcesz zniwelować blizny potrądzikowe i zmarszczki mimiczne? Marzysz o spektakularnym efekcie odmłodzenia natychmiast? Możesz również wybrać odmładzające zabiegi przeciwzmarszczkowe, które wykonuje się w seriach, a najlepsze efekty zobaczysz mniej więcej po 1 zabiegu. Wybór bezpiecznych, nieinwazyjnych, ale w pełni skutecznych zabiegów na odmładzanie twarzy w Klinice Urody Mona Lisa® w Poznaniu jest naprawdę elastyczny. Jesteśmy pewni, że zbyt dojrzały wygląd już niedługo zmienisz na ten młody, nieskazitelny i pełen witalności. Zabiegi odmładzające na twarz sprawią, że odzyskasz pewność siebie i korzystnie wpłyniesz na atrakcyjność zewnętrzną.