poniedziałek - piątek: 8:00-21:00 | sobota: 8:00-16:00
Marcelińska 96C lok. 218 budynek Ataner, Poznań

Nadmierne owłosienie

Nadmierne owłosienie

Drżysz przed nadchodzącym latem i eksponowaniem swojego ciała przez nadmierne owłosienie? Mamy na to rozwiązanie! Depilacja laserowa lub woskowa to świetny sposób na to, by skutecznie pozbyć się włosków nawet z trudno dostępnych i wrażliwych miejsc. Trwałość uzyskanych efektów może różnić się w zależności od wybranej metody. W salonie medycyny estetycznej Mona Lisa do Twojej dyspozycji są zabiegi takie jak depilacja woskowa, czy laserowe usuwanie owłosienia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wiedzy specjalistów, którzy pomogą Ci w usunięciu nadmiernego i zbędnego owłosienia.

Gładka skóra na dłużej: skuteczne zabiegi trwałego usuwania owłosienia w salonie kosmetycznym

Marzy Ci się gładka skóra? Golenie maszynką jednorazową w dłuższym okresie jest męczące, daje krótkotrwały efekt i często wywołuje podrażnienia. Depilacja laserem Poznań w salonie Mona Lisa sprawi, że osiągniesz oczekiwany efekt. Nasze usługi to usuwanie owłosienia na kilka sposobów. Proponujemy:

 • depilację laserową, 
 • depilację woskową, 
 • depilację pastą cukrową Poznań.

Każda z powyższych metod to sposób na nadmierne owłosienie u kobiet i mężczyzn, które pozwoli cieszyć się gładką skórą przez minimum 4 tygodnie. W przypadku laserowego usuwania owłosienia Poznań ten efekt zostanie z Tobą jeszcze dłużej.

Postaw na trwałe usuwanie owłosienia i przekonaj się, że wszystkie czynności wykonywane do tej pory w domu były nieefektywne. Postaw na zabieg depilacji laserowej, czy woskowej w Mona Lisa Poznań. Poznaj wygodę i komfort jedwabiście gładkiej skóry przez kilka tygodni, a nawet dłużej.

Depilacja laserowa: skuteczne i trwałe usuwanie owłosienia w profesjonalnym salonie

Depilacja laserem w Mona Lisa Poznań to sposób na permanentne usuwanie owłosienia. Przeprowadzenie tego zabiegu kilkukrotnie sprawi, że zapomnisz o goleniu przez kilka kolejnych miesięcy. Po tym czasie wystarczy raz na jakiś czas powtórzyć zabieg, by usuwanie owłosienia było trwałe.

W Mona Lisa stosujemy zaawansowane lasery do usuwania owłosienia. Zabieg polega na tym, że emitowana wiązka światła niszczy mieszki włosowe, co zapobiega ich ponownemu wzrastaniu. Światło lasera jest 100% bezpieczne i bezbolesne oraz pozwala na trwałą depilację i usuwanie owłosienia nawet z najbardziej wrażliwych miejsc.

Mamy świadomość, że nadmierne owłosienie łonowe czy w innych partiach ciała bywa krępujące. U nas możesz liczyć na wsparcie i stworzenie komfortowych warunków, które sprawią, że poczujesz się jak w domu. Zadbamy o Ciebie kompleksowo i w przyjaznych warunkach wykonamy depilację laserową bikini, bądź depilację woskiem w naszym gabinecie Poznań.

Depilacja woskowa: gładka skóra dzięki skutecznym zabiegom w salonie kosmetycznym Mona Lisa

Innym sposobem na pozbycie się nadmiernego owłosienia u mężczyzn oraz kobiet jest depilacja woskowa. Odłóż na bok długotrwałe sposoby na usuwanie zbędnego owłosienia, takie jak depilator, pęseta czy maść na nadmierne owłosienie. Krótki efekt i niedokładne przeprowadzenie procesu nie jest warte zachodu oraz wydanych pieniędzy. Postaw na profesjonalną depilację woskiem Poznań w Mona Lisa.

Depilacja woskowa w gabinecie powoduje dużo mniej bólu, niż ta przeprowadzona w domu. Wszystko za sprawą szybkiego działania i zastosowania odpowiednich narzędzi. W Mona Lisa depilacja woskowa przebiega przy użyciu ciepłego wosku nakładanego patyczkiem na określoną partię ciała oraz specjalnie przygotowanych pasków.

Kosmetolodzy z Mona Lisa sprawią, że nadmierne owłosienie na twarzy, pod pachami, w strefie bikini i w innych miejscach zniknie na przynajmniej 4 tygodnie. Każdy kolejny zabieg sprawi, że włoski będą coraz bardziej kruche, słabsze, a skóra coraz lepiej nawilżona i odżywiona.

Depilacja cukrowa Poznań: delikatna i skuteczna metoda usuwania owłosienia w salonie kosmetycznym

Depilacja cukrowa w Mona Lisa Poznań to kolejna metoda na usuwanie owłosienia z twarzy, okolic bikini i innych stref zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. To skuteczny sposób na nadmierne owłosienie, bezpieczny dla kobiet w ciąży. Wszystko to dzięki temu, że depilacja pastą cukrową Poznań w naszym salonie to zastosowanie 100% naturalnych składników. Specjalna masa musi być odpowiednio nałożona, by skutecznie przeprowadzić zabieg usuwania zbędnego owłosienia. 

Depilacja miejsc intymnych metodą cukrową Poznań przeprowadzona w salonie medycyny estetycznej Mona Lisa, to miejsce, w którym zadbamy o usuwanie owłosienia bikini i innych partii w komfortowych warunkach. Mamy świadomość, że dla wielu osób to wyjście poza strefę komfortu, dlatego przykładamy dużą wagę do stworzenia przyjaznej i miłej atmosfery. Postaw na depilację cukrową Poznań i usuń nadmierne owłosienie nawet w czasie ciąży.

Depilacja laserowa bikini: bezpieczne i skuteczne usuwanie owłosienia w delikatnej strefie bikini

Nadmierne owłosienie w strefie bikini to wstydliwy problem sporej części kobiet. Jest to bardzo wrażliwe miejsce na ciele, w którym w przypadku golenia łatwo powstają podrażnienia i takie problemy jak wrastające włoski, czy zapalenie mieszka włosowego. Depilacja laserowa bikini Poznań to popularne metody usuwania owłosienia, które oprócz tego, że są praktycznie bezbolesne, to minimalizują ryzyko wystąpienia podrażnień.

Nadmierne owłosienie u dziewczyn i kobiet jest szczególnie wstydliwe w okresie letnim i wakacyjnym. Niestety podrażnienia powodowane przez golarki nie likwidują problemu, a wręcz go pogłębiają. Depilacja brazylijska Poznań w Mona Lisa to kompletne i skuteczne usuwanie owłosienia z miejsc intymnych.

Warto wiedzieć, że laserowe usuwanie owłosienia w strefie bikini, na twarzy i innych partiach ciała jest najskuteczniejsze, gdy włoski są w fazie aktywnego wzrostu. Tylko wtedy wiązka lasera może dotrzeć bezpośrednio do brodawki włosa.

Nadmierne owłosienie u kobiet: zabiegi usuwania owłosienia dla pięknej i gładkiej skóry

Nadmierne owłosienie ciała jest przyczyną niskiej pewności siebie i niechęci do odkrywania nóg czy ramion nawet w gorące dni. Grubsze i gęstsze włoski oraz mocniejsze cebulki mogą być uwarunkowane genetycznie bądź być skutkiem przyjmowania leków hormonalnych. Trwałe usuwanie owłosienia w domu nie przyniosło oczekiwanych efektów? Oddaj się w ręce profesjonalistów z Mona Lisa!

Nasz zespół kosmetologów sprawi, że wiązka emitowana przez ten laser diodowy skutecznie zadba o usuwanie owłosienia z twarzy i z wszelkich miejsc, które wywołują u Ciebie dyskomfort.

Czy nadmierne owłosienie zniknie od razu po zabiegu? Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na depilację laserową, czy woskową w naszym gabinecie Poznań, efekty zobaczysz od razu. Oferujemy skuteczne i trwałe sposoby na pozbycie się owłosienia z okolic intymnych, z twarzy oraz z wielu innych partii ciała. Ciesz się gładką skórą przynajmniej przez 4 tygodnie i dłużej.

Nadmierne owłosienie u mężczyzn: skuteczne zabiegi depilacji dla męskiej skóry

Depilacja męska Poznań to usługa kierowana do mężczyzn, którzy borykają się z problemem nadmiernego owłosienia na ciele. W naszym gabinecie panowie również mogą osiągnąć efekt gładkiej skóry, dzięki takim zabiegom w Mona Lisa Poznań jak:

Każda z wyżej wymienionych metod to możliwość pozbycia się nadmiernego owłosienia u mężczyzn przynajmniej na 4 tygodnie, w zależności od wybranego zabiegu.

Usuwanie owłosienia męskiego to z reguły depilacja takich stref, jak:

 • klatka piersiowa,
 • pachy,
 • plecy,
 • barki,
 • miejsca intymne.

Męska depilacja intymna i standardowa w Mona Lisa Poznań to nie tylko podążanie za modą, lecz także łatwiejsze dbanie o higienę. Usuwanie owłosienia metodami takimi jak golenie to przepis na podrażnienia i swędzenie przy osiągnięciu krótkotrwałego efektu. Chcąc zadbać o swój komfort, oszczędność czasu i spokój z nadmiernym owłosieniem u mężczyzn, warto wybrać depilację miejsc intymnych i innych partii ciała w Mona Lisa Poznań.

Laserowe usuwanie owłosienia: odkryj innowacyjne metody pozbycia się niechcianego owłosienia

Chcesz trwale usunąć niechciane owłosienie i zastanawiasz się, czy warto dokonać laserowej depilacji nóg i innych części ciała? Wśród korzyści wymienia się m.in.:

 • precyzyjne działanie – lasery do usuwania owłosienia są skuteczne nawet na małych obszarach,
 • krótki czas trwania zabiegu – jednorazowe spotkanie trwa kilka-kilkanaście minut,
 • bezpieczeństwo – usuwanie niechcianego owłosienia jest 100% bezpieczne pod warunkiem przeprowadzenia go przez profejsonalistów,
 • efektywność – laserowe metody depilacji są najskuteczniejsze w długim okresie,
 • komfort i pewność siebie – zapomnij o dyskomforcie ze względu na nadmierne owłosienie. Po depilacji laserowej Twoja skóra będzie gładka i pozbawiona podrażnień.

Laserowe usuwanie włosów to najbardziej skuteczna metoda usuwania owłosienia. Ta innowacyjna metoda na stałe zagościła w ofercie salonów medycyny estetycznej. Zdaj się na naszych wykwalifikowanych kosmetologów i ciesz się całkowicie usuniętym owłosieniem przez długie lata.

Depilacja laserowa Poznań: profesjonalne usługi usuwania owłosienia w salonie Mona Lisa

Depilacja laserem w Mona Lisa Poznań to trwałe rozwiązanie problemów z nadmiernym owłosieniem u mężczyzn i kobiet. Jakie aspekty przemawiają za wyborem naszej oferty? W naszym salonie otrzymasz:

 • konsultację i dobór najlepszych i najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia,
 • przeprowadzenie zabiegu przy użyciu zaawansowanego technologicznie lasera do usuwania owłosienia firmy LUMENIS,
 • gwarancję bezpieczeństwa i analizę przeciwwskazań do zabiegu,
 • zalecenia jak się przygotować do zabiegu i jak postępować po jego przeprowadzeniu,
 • atrakcyjne ceny,
 • zabieg w komfortowych warunkach oraz miłej i przyjaznej atmosferze.

Mona Lisa Poznań to klinika urody, która na rynku działa już od ponad 15 lat. Całym naszym doświadczeniem oraz wysokimi kwalifikacjami naszego zespołu zadbamy o to, by pomóc Ci raz na zawsze pozbyć się problemu z nadmiernym owłosieniem.

Chcesz wiedzieć, czy nadmierne owłosienie zniknie? Z naszą pomocą tak, i to szybciej niż myślisz.

Trwałe usuwanie owłosienia: profesjonalne metody na długotrwałe efekty w usuwaniu owłosienia

Usuwanie owłosienia na stałe to usługa, która Cię interesuje? Już na wstępie zaznaczymy, że każdy z wyżej omawianych zabiegów trzeba powtórzyć. Jeśli jednak chcesz to robić jak najrzadziej i osiągnąć najbardziej zbliżone do permanentnych efekty, to najlepsza będzie depilacja laserem w Mona Lisa Poznań.

Chcesz wybrać laserowe usuwania owłosienia, lecz nie wiesz, ile się utrzymuje efekt? Depilacja laserowa po wykonaniu kompletnego pakietu zabiegów jest skuteczna nawet przez kilka lat. Jest to jednak uzależnione od takich czynników, jak:

 • gospodarka hormonalna,
 • zawartość melaniny w skórze, karnacja, fototyp skóry,
 • choroby oraz przyjmowane leki,
 • kolor, grubość, rodzaj włosów.

Decydując się na laserowe usuwanie owłosienia w Mona Lisa przeprowadzimy wywiad i analizę, które pozwolą nam określić na ile wystarcza zabieg w określonym przypadku. Nasi doświadczeni kosmetologowie wiedzą, co zrobić, by zmaksymalizować i wydłużyć satysfakcjonujący efekt.

Depilacja woskiem Poznań: skorzystaj z wysokiej jakości usług depilacji woskiem w Poznaniu

Depilacja woskiem w Mona Lisa Poznań to usługi najwyższej jakości. To nie tylko komfortowe i przyjazne warunki panujące w gabinecie, lecz także efekt utrzymujący się kilka tygodni. Ważne jest tu także odpowiednie przygotowanie się do depilacji woskowej. Najważniejsze jest to, by włoski miały odpowiednią długość, która powinna wynosić 0,5-1 cm. Umożliwi to odpowiednie ich złapanie przez wosk i zminimalizowanie bólu podczas ich usuwania. Pamiętaj także, że skóra musi być pozbawiona wszelkich ranek i stanów zapalnych, dlatego zadbaj o ich wygojenie.

W Mona Lisa Poznań podczas depilacji woskowej stosujemy materiały renomowanych producentów, dzięki czemu skutecznie pozbywasz się nadmiernego owłosienia z ciała, lecz dodatkowo skóra jest świetnie nawilżona. Bezpośrednio po zabiegu może być lekko zaczerwieniona, jednak objawy te ustępują zazwyczaj w ciągu kilku godzin.

Dla pielęgnacji ciała możesz nakładać preparaty łagodzące i nawilżające, które utrzymają skórę w doskonałej kondycji. Po depilacji woskiem, w przypadku ekspozycji na promienie słoneczne, pamiętaj o stosowaniu kremów z filtrem.

Depilacja męska Poznań: dostosowane do potrzeb mężczyzn zabiegi usuwania owłosienia

Depilacja męska Poznań przeprowadzona w naszym gabinecie rozpoczyna się od rozmowy i analizy potrzeb każdego klienta. Panom proponujemy usuwanie nadmiernego owłosienia na ciele ze zdecydowanej większości partii. Depilacja woskiem może powodować drobny dyskomfort, w szczególności we wrażliwych miejscach, jednak odpowiednie przygotowanie skóry i zastosowanie odpowiednich materiałów minimalizuje odczuwanie bólu. Z kolei laser nie narusza innych naczyń, jest skierowany na mieszki włosowe w głąb skóry i jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań, to ten zabieg jest w 100% bezpieczny.

Niezależnie od tego czy wybierzesz depilację męską w naszym gabinecie Poznań przy użyciu wosku, czy lasera, włosy po zabiegu będą osłabione i cieńsze. To sprawi, że każde kolejne powtórzenie da jeszcze lepsze i jeszcze bardziej satysfakcjonujące efekty.

Depilacja intymna męska Poznań: profesjonalne i dyskretne usługi depilacji intymnej dla mężczyzn w Poznaniu

Depilacja intymna męska w Mona Lisa Poznań to dyskretne usługi wykonane z pełnym profesjonalizmem. Dbamy o komfort naszych klientów i mamy świadomość, że rośnie grono mężczyzn, którzy chcą się pozbyć zbędnego owłosienia. By aktywnie zniszczyć włos, stosując laser, trzeba pamiętać o regularności.

Depilacja miejsc intymnych u mężczyzn Poznań to kilka spotkań, które sprawią, że usuniesz niechciane i zbędne owłosienie skutecznie i z chirurgiczną precyzją. Ten zabieg jest zupełnie bezpieczny i mimo zbliżania wiązki lasera do miejsc intymnych nie występuje tu nawet najmniejsze ryzyko zmniejszenia płodności.

W Mona Lisa mamy świadomość, że depilacja intymna męska Poznań to często wyjście poza swoją strefę komfortu. W naszym gabinecie zapewniamy dyskrecję, wyrozumiałość oraz przyjemną i miłą atmosferę. Przekonaj się, że laserowe usuwanie owłosienia to dla Ciebie możliwość zrelaksowania się i satysfakcji z gładkiej skóry już po pierwszym zabiegu.

Depilacja laserowa vs. depilacja woskiem: porównanie metod usuwania owłosienia

Jakie są podstawowe różnice między depilacją laserem, a woskiem? Są to m.in.:

 • cena: depilacja woskowa to ceny wynoszące ok. kilkadziesiąt złotych za daną partię, a jeśli chcesz mieć gładkie całe ciało, to zmieścisz się w granicy tysiąca złotych. Depilacja laserem jest droższa, bo kilkaset złotych kosztuje jeden zabieg, a usunięcie owłosienia z całego ciała to ceny sięgające kilku tysięcy złotych.
 • rezultat: depilacja woskiem daje krótkotrwałe efekty, gdyż już 4 tygodnie po zabiegu włoski zaczną odrastać. Z kolei laserowe usuwanie owłosienia po zrealizowaniu pełnego pakietu daje permanentny efekt, który może utrzymywać się nawet kilka lat.
 • przeciwwskazania: z usuwania nadmiernego owłosienia woskiem może skorzystać więcej osób, gdyż ten zabieg ma mniej przeciwwskazań. Laser do usuwania owłosienia to zaawansowane technicznie urządzenie, które uniemożliwia pracę z kobietami w ciąży, przy stosowaniu niektórych leków i osobami, które różnie reagują na światło.

Różnic można wskazać wiele więcej, a wybór zabiegu uzależniony jest od Twoich preferencji. Obie metody usuwania owłosienia skutecznie eliminują i osłabiają cebulki włosów, dając atrakcyjny efekt.

Usługi depilacji w Poznaniu: odkryj różnorodne metody usuwania owłosienia dla perfekcyjnego efektu

Laserowe usuwanie owłosienia w domu to konieczność zakupu drogich urządzeń, oraz czasochłonnego procesu depilacji. Decydując się na usługi Mona Lisa, otrzymasz nie tylko pozbycie się problemu z nadmiernym owłosieniem, lecz także konkretne instrukcje jak postępować przed i po zabiegu oraz dedykowane metody, które gwarantują sukces i satysfakcję.

Nasza oferta obejmuje skuteczne usuwanie owłosienia przy zastosowaniu różnorodnych metod, które okażą się najwydajniejsze i najbezpieczniejsze po konsultacji. Zadbamy o miłą atmosferę, dzięki czemu dla Ciebie będzie to czas, w którym się zrelaksujesz i odprężysz. W Mona Lisa stosujemy zaawansowane i w pełni bezpieczne urządzenia do usuwania owłosienia z twarzy oraz innych partii ciała dają spektakularny i trwały efekt.

Postaw na trwałe usuwanie owłosienia w profesjonalnym gabinecie i niech domowe sposoby odejdą w niepamięć. Oddaj swój problem z nadmiernym owłosieniem na ciele specjalistom i ciesz się satysfakcjonującym i długoterminowym rezultatem.

Bezproblemowe usuwanie owłosienia: skuteczne i bezpieczne zabiegi depilacji dla satysfakcjonujących rezultatów

Chcesz pozbyć się niechcianego owłosienia z różnych partii ciała, ale nie wiesz, jakie są przeciwwskazania? Niezależnie od wybranej metody usuwania owłosienia zawsze problemem są choroby skóry i żył. Ponadto do przeciwwskazań należy nadmierne opalenie się czy to na solarium, czy poprzez promienie słoneczne.

W przypadku depilacji laserowej lista przeciwwskazań jest dużo dłuższa. Można tu wskazać m.in.:

 • ciążę,
 • tendencja do bliznowacenia i przebarwień,
 • depilacja woskiem, pęsetą, depilatorem 4 – 6 tygodni przed zabiegiem,
 • operacje 2 tygodnie przed zabiegiem,
 • padaczka,
 • terapie hormonalne,
 • niektóre leki.

Zanim dokonasz trwałej depilacji laserowej, umów się na konsultację. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego dobierzemy odpowiednią metodę nie tylko do każdego koloru i rodzaju owłosienia, lecz także możliwych przeciwwskazań. Mamy sposoby na nadmierne owłosienie u kobiet i mężczyzn i pomożemy Ci uporać się z niechcianymi włoskami.

Gładka skóra na każdą okazję: trwałe usuwanie owłosienia w profesjonalnym salonie kosmetycznym

Kiedy jest najlepsza okazja, by podejść do usuwania nadmiernego owłosienia? Wtedy, kiedy tylko chcesz! Jeśli zależy Ci na trwałym usunięciu owłosienia, niezależnie od pory roku, to depilacja laserowa jest najlepszą metodą, która zapewni permanentny efekt. Jeśli chcesz postawić na jednorazowe usuwanie owłosienia przed wyjazdem na wakacje lub wielkim wydarzeniem, to doskonałą opcją będzie depilacja woskiem lub depilacja cukrowa Poznań. To gwarancja satysfakcjonującego efektu gładkiej skóry przez około 4 tygodnie.

Depilacja miejsc intymnych w Mona Lisa Poznań to usługa szczególnie popularna w okresie letnim. Ten czas sprzyja wyjazdom nad morze lub nad jezioro i zakładaniu stroju kąpielowego. Jeśli obawiasz się nadmiernego owłosienia łonowego wystającego poza linię majtek, to depilacja brazylijska w naszym gabinecie Poznań da Ci komfort zakładania ulubionego bikini bez uczucia zakłopotania.

Depilacja bikini: odkryj najnowsze metody usuwania owłosienia w strefie bikini

Ile kosztuje laserowe usuwanie owłosienia? Jest to uzależnione od tego, czy chcesz postawić na jednorazową wizytę, po której włoski będą cieńsze, rzadsze i rozjaśnione, czy na cały pakiet zapewniający trwałe rozwiązanie problemu nadmiernego owłosieniaDepilacja laserowa w Mona Lisa Poznań to w zależności od partii ciała ceny rozpoczynające się od 99 zł za drobne partie poprzez 249 zł, po 498 zł za większe obszary przy jednorazowej wizycie. Jeśli interesuje Cię laserowe usuwanie owłosienia, to poznaj nasz cennik lub zadzwoń.

Zastanawiasz się, czy laserowe usuwanie owłosienia jest dla Ciebie i chcesz poznać opinie? Wielbiciele i wielbicielki gładkiej skóry bez martwienia się o podrażnienia bardzo chwalą to długoterminowe rozwiązanie. W Mona Lisa Poznań dbamy o to, by depilacja laserowa była skuteczna, o czym świadczą opinie od naszych klientów. Zawsze dbamy o to, by osiągnąć satysfakcjonujący efekt zgodny z oczekiwaniami, niezależnie od koloru włosków, ich gęstości i grubości.

Długotrwałe efekty depilacji: profesjonalne usługi usuwania owłosienia dla długotrwałej gładkości

Warto wiedzieć, że zabiegi depilacji laserowej muszą być powtórzone. Tylko wtedy osiągnięty zostanie efekt trwałego usunięcia owłosienia. Oczywiście już pojedynczy zabieg sprawi, że laser emituje łagodną wiązkę promieni wycelowaną w mieszki włosowe, dzięki czemu będą one osłabione, cieńsze, jaśniejsze, a ich wzrost będzie wolniejszy, Zalecany odstęp między kolejnymi zabiegami laserowej depilacji wynosi ok. 5-6 tygodni.

Pamiętaj, że włosy nie rosną równocześnie. Depilacja laserem najwyższej klasy firmy Lumenis da najlepsze efekty na tych, znajdujących się w fazie aktywnego wzrostu. Pomiędzy zabiegami laserowej depilacji nie należy używać plastrów z woskiem, ani innych narzędzi, które usuną cebulki włosowe. Jeśli zauważysz, że w tym czasie, że pozostałe włosy rosną, a chcesz się ich pozbyć, użyj maszynki.

Laserowe usuwanie owłosienia to cena, jaką warto ponieść, by mieć jedwabiście gładką skórę na długi czas. Postaw na nasze profesjonalne usługi zrealizowane w przyjemnej i komfortowej atmosferze. Zapraszamy do zapisów!