poniedziałek - piątek: 8:00-21:00 | sobota: 8:00-16:00
Marcelińska 96C lok. 218 budynek Ataner, Poznań

Depilacja laserowa – który laser wybrać?

Kategorie bloga

Codzienne golenie ciała potrafi być czasochłonne i nie przynosić zadowalających efektów. Włoski często wrastają w skórę, powodując między innymi zapalenie mieszków włosowych. Zwykła maszynka do golenia może zbyt podrażniać skórę, szczególnie wrażliwą. Jednak jest lepszy sposób na idealnie gładkie ciało. Depilacja laserowa to skuteczny i szybki sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia z ciała. Obecnie nie tylko panie poddają się zabiegowi, ale również panowie, dbający o wygląd.

Decydując się na zabieg depilacji laserowej zastanawiamy się, który laser wybrać. Nie wszystkie są takie same, różniąc się skutecznością zabiegu. Każdy posiada inną długość fal, czas trwania impulsu, średnicę promieniowania na skórę oraz inny system chłodzenia. Większość laserów do depilacji wykorzystuje technologię świetlną. Możemy wyróżnić między innymi laser diodowy, IPL, eLight, sPTF. Starsze technologie oferują efekty na krótki czas, ponieważ doprowadzają jedynie do uśpienia włosów, a nie ich całkowitej likwidacji wraz z cebulkami. Jednym z najskuteczniejszych i najnowocześniejszych jest laser diodowy, który powoduje trwałe zniszczenie cebulki włosa.

Laser diodowy korzysta z innowacyjnej technologii, pozwalającej na bezpieczne i bezbolesne usunięcie zbędnego owłosienia z wybranej partii ciała. Dzięki systemowi chłodzenia ChillTip nie ma konieczności stosowania maści przeciwbólowych, jak czasami bywa w przypadku starszych technologii. Warto dowiedzieć się więcej o technologii laseru u doświadczonej specjalistki, dzięki czemu będziemy mieli pewność, że efekty będą w pełni satysfakcjonujące i długotrwałe.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Najnowsze