poniedziałek - piątek: 8:00-21:00 | sobota: 8:00-16:00
Marcelińska 96C lok. 218 budynek Ataner, Poznań

Kto może wykonywać depilację laserową?

Kategorie bloga

Depilacja laserowa przeznaczona jest dla osób, które chcą na zawsze pozbyć się niechcianego i nieestetycznego owłosienia na wybranych partiach ciała. Aby zabieg był w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia warto wiedzieć, jakie kwalifikacje i doświadczenie powinien mieć specjalista. Od tego może zależeć efekt depilacji, stan skóry i zdrowia po zabiegu.

Przede wszystkim profesjonalista powinien przeprowadzić wywiad z pacjentem przed wykonaniem zabiegu. Świadczy to o wysokiej trosce o jego zdrowie oraz zapewnieniu najlepszych efektów. Wizyta kwalifikacyjna ma na celu wykluczenie przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu. Specjalista musi poznać ogólny stan zdrowia pacjenta, jego tryb życia, przebyte choroby i zażywane leki.

Podczas pierwszej wizyty kwalifikacyjnej może zostać przeprowadzona próba laserowa, która ma na celu określenie, jak działa wiązka światła na wybraną partię ciała. Jest to również wskazane dla osób z silną pigmentacją skóry. Personel kliniki powinien być zawsze zorientowany na pacjenta i jego potrzeby. Zdarza się również w niektórych przypadkach, że zabieg nie będzie mógł zostać przeprowadzony ze względu na wystąpienie przeciwwskazań. Wówczas specjalista będzie mógł zaproponować inną, odpowiednią metodę depilacji.

Wykwalifikowany personel Kliniki Urody Mona Lisa przeszedł specjalistyczne szkolenia i otrzymał certyfikaty uprawniające do wykonywania zabiegów z użyciem lasera. Wieloletnie doświadczenie w depilacji laserowej przełożyło się na duże grono zadowolonych pacjentów.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Najnowsze